Na pohybel wirusowi!

Czas pokazać dobre ❤️

Doskonale wiemy, jak ciężko w tych czasach mają restauracje, knajpki, kluby – szczególnie te, które nie mogą ratować się dowozem, bo najcenniejszą wartością dla klientów był klimat miejsca oraz …przebogata kolekcja planszówek. 😍

Ludiversum – planszówkowa kawiarnia została wybrana w głosowaniu przez graczy z całej Polski najlepszym miejscem do grania w planszówki – teraz potrzebuje naszej pomocy, aby przetrwać.

➡️ https://wspieram.to/ludiversum

Ludiversum mieści się w centrum Katowic i stale działa na rzecz rozwoju lokalnej społeczności graczy. Lokal oferuje ponad 500 planszówek do wyboru, prowadzi turnieje, prezentacje i kiermasze gier. Gracze spoza Śląska mogli usłyszeć o Ludiversum za sprawą organizowanych przez nich Planszówki w Spodku – obecnie największego festiwalu gier na południu Polski.

Jak wiele lokali gastronomicznych – Ludiversum boryka się z trudnościami finansowymi wywołanymi przez pandemię i lockdown. W tym trudnym czasie postanowili poprosić o wasze wsparcie, za które odwdzięczą się ciekawymi i unikatowymi gadżetami. Ich propozycja skierowana jest nie tylko do lokalnej społeczności graczy, ale do miłośników planszówek z całej Polski.

W ramach wsparcia możecie otrzymać:
🎁 grę kryminalną „Ostatnia próba” w całości opracowaną przez ekipę Ludiversum. Jest to prosta w zasadach, kooperacyjna gra detektywistyczna do samodzielnego wydrukowania. Wspierający otrzymają ją jeszcze w trakcie trwania kampanii (my już ogrywamy i jest bardzo ciekawie!)
🎁 śliczne pluszowe meeple – do wyboru w dwóch rozmiarach: małym (17 cm x 17 cm) albo dużym (35 cm x 35 cm), w różnych kolorach
🎁 kubki i torby z wzorami nawiązującymi do naszego hobby.

Na wspierających czeka również drobna pula gier planszowych do nabycia w atrakcyjnych cenach.

Kampania potrwa 3,5 tygodnia i zakończy się 13 grudnia. W zależności od poziomu uzyskanego wsparcia w tym czasie mogą pojawić się dodatkowe nagrody dla wspierających, jak również kolejne, inne gadżety do wyboru.

Serdecznie zapraszamy do dołożenia cegiełki do tej wyjątkowej akcji ratunkowej.

➡️ https://wspieram.to/ludiversum

NA POHYBEL WIRUSOWI ❗